Іван Слободяник: «Молодіжні організації є паразитами на тілі державного бюджету України»

Кабінет міністрів України повинен припинити фінансування всеукраїнських молодіжних організацій з державного бюджету, а вивільнені кошти спрямувати на підтримку молодих сімей при народженні дитини. Про це сьогодні заявив екс-радник Міністра освіти і науки та ініціатор створення Всеукраїнської студентської ради Іван Слободяник.«Державне фінансування всеукраїнських молодіжних організацій є повністю дискредитованим та не ефективним, а діяльність більшості «молодіжок» спрямована на відмивання бюджетних коштів. Річний бюджет державної підтримки молодіжних організацій дорівнює сумі допомоги при народженні дитини тисячам молодих українських сімей, а коефіцієнт ефективності роботи молодіжних організацій майже дорівнєю нулю», - наголосив Іван Слободяник.
«Молодіжні організації є паразитами на тілі державного бюджету України. Тому Кабмін повинен спрямувати кошти, передбачені на корупційні схеми молодіжних організацій, на фінансування допомоги при народженні дитини. Сьогодні, молодіжні об’єднання повинні вирішувати перш за все соціальні проблеми суспільства, а не пиячити за рахунок державного бюджету і при цьому ганьбити Україну на міжнародному рівні», - додав експерт.
Разом з тим, згідно дослідження Молодіжного Центру політики та інформації, щорічно на проекти всеукраїнських молодіжних організацій виділяється майже 20 мільйонів гривень. Ці кошти отримали декілька десятків організацій, які не лише не відзвітувалися повноцінно про їх використання, а й взагалі, роками не здають звітність до податкової. Таким чином, за 10 років молодіжки витратили понад 200 мільйонів державних коштів, а це сума адресної допомоги 8000 молодих сімей при народженні дитини.
Молодіжний Центр політики та інформації (МЦПІ) звертається до Генерального прокурора України, голови Служби безпеки України та Міністра внутрішніх справ України з вимогою перевірки використання протягом останніх десяти років всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями бюджетних коштів.

ЧАС

Share and Enjoy:

Схожі статті:
  1. Іван Слободяник: «Міністерство освіти й науки потрібно негайно розділити на два відомства»
  2. Освітянські реформи Кабміну:узаконення корупції чи суспільна необхідність?
  3. Результати виконання бюджету: краще, але загалом погано


Надрукувати | Переглядів: 237
Теги: , , , , ,


  1. Немає коментарів

Залишити коментарМи у соціальних мережах facebook и twitter
;