Активісти Вікіпедії поїдуть збирати по Україні фото сіл, які зникають

26-27 серпня Київська обласна організація Національної спілки краєзнавців України спільно з громадською організацією «Вікімедіа Україна» — українським відділенням «Фонду Вікімедіа» - провела Вікіекспедицію до Макарівського району Київської області. Таким чином «Вікімедіа Україна» спільно з Національною спілкою краєзнавців України поклали початок  великої Вікіекспедиції містами та селами України, пише ІА “RegioNews”.

«Мета експедиції - фотографування пам’яток (природи, історії, культури тощо) та зустрічі з місцевими краєзнавцями і іншими відомими і цікавими людьми району. Відзняті фотоматеріали планується розмістити у Вікісховищі на умовах cc-by-sa 3.0 unported для ілюстрування статей Вікіпедії», - повідомив відповідальний секретар Київської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Євген Букет.
Він повідомив, що Національна спілка краєзнавців України проведе з авторами наявної краєзнавчої літератури, що стосується району, роботу з передачі цієї літератури на умовах ліцензій, що використовуються у Вікіпедії, для її використання для створення нових і поліпшення існуючих статей Вікіпедії.

Share and Enjoy:

Схожі статті:

Немає схожих статтей.Надрукувати | Переглядів: 32
Теги: , , ,


  1. Немає коментарів

Залишити коментар
Украинская Баннерная Сеть